O nás

O firmě

Vážení přátelé cestování a relaxace,
dovolte, abychom Vám představili cestovní kancelář Rapant s.r.o. (dříve CK Rapant v.o.s.), která se Vám již 18-tým rokem snaží nabídnout inspiraci pro strávení Vaší dovolené.

Specializujeme se na několik typů zájezdů:

1/ ZÁJEZDY DO TERMÁLNÍCH LÁZNÍ A AQUAPARKŮ

jedno i vícedenní zájezdy, ve kterých můžete zrelaxovat své tělo, mysl, pochutnat si na místních specialitách a nechat všechny myšlenky na práci a starosti volně odplynout (provozujeme TERMÁLBUS ze Zlínska a okolí – Zlín, Vizovice, Slušovice, UH, Kvítkovice, Malenovice...)

2/ CYKLOZÁJEZDY A TURISTIKA

zájezdy zaměřené na aktivní odpočinek – vnímání přírody ze sedla kola, dýchání čistého horského vzduchu v pravé panenské přírodě nebo procházky po blízkém i vzdálenějším okolí, které Vám pomáhají se dostat z každodenního náporu a stresu (provozujeme CYKLOBUS ze Zlínska a okolí)

3/ POZNÁVACÍ ZÁJEZDY

jedno i vícedenní zájezdy za poznáním krás naší ČR, sousedních států: SR, Německa, Rakouska, Polska, ale i států ostatních jako je Maďarsko, Slovinsko, Itálie, Švýcarsko a ještě několik dalších států Evropy

4/ LYŽOVÁNÍ

jedno i vícedenní zájezdy za zimními sporty – lyžování, snowboarding

5/ ŠKOLNÍ VÝLETY

pro třídní kolektivy nabízíme zorganizování školních výletů a exkurzí 

6/ SKUPINOVÉ ZÁJEZDY

pořádáme kolektivní a firemní zájezdy dle jejich přání – tzv. zájezdy na míru.

 

Velmi nás potěší, pokud bude právě naše cestovní kancelář Rapant s.r.o. tou, která Vám cestu za Vámi vysněnou dovolenou pomůže zrealizovat.

Protože naše nabídka není tak rozsáhlá, abychom mohli vyjít vstříc všem naším klientům, spolupracujeme s dalšími osvědčenými a pojištěnými cestovními kancelářemi. V nabídce u nás od těchto CK najdete zájezdy i poznávací i pobytové do různých zemí s možností dopravy vlastní, autobusové nebo letecké. (převážně na dotaz v CK a ověření). 

Těšíme se na Vás na zájezdech.

Za CK Rapant Zlín - Ing. Jaroslav Rapant, Bob Pýcha, Věrka Borová a Veronika Zichová

Jarda
Bob
Věrka
Verča